Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 2943967 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25840 dnia: Października 10, 2007, 09:25:24 pm »
Cytuj
To zdanie trochę się sprzecza z tym co przed chwilą napisałeś. Otóż stworzono jedną z najfajniejszych postaci, a że scena jest jaka jest to już jeża wina. ;]
A doczytałeś końcowy fragment gdzie napisałem "I to, że nie ma obecnie żadnej Sonicowej gry, która by nie zawierała Voice Actingu ;/ I to, że ma lipny design." ?

A czy ty czytałeś co ja w ogóle napisałem ? Przypomnę :
Cytuj
Sonic jest chyba jedną z najgorszych postaci jaką kiedykolwiek stworzono.
To zdanie trochę się sprzecza z tym co przed chwilą napisałeś. Otóż stworzono jedną z najfajniejszych postaci, a że teraz scena jest jaka jest to już jeża wina. ;]
Napisałeś, że stworzono go jako jedną z najgorszych postaci. Ale to twoje zdanie prawdą nie było i sprzecza się nawet z tym co wyżej napisałeś, bo Sonic jak go stworzono był zajebisty a to jaki jest "obecnie" to nie ma wpływu na to jakiego go kiedyś stworzono. "kurczaczek" nie gub się już więcej ! A jak nie to naddźwiękowy niebieski jeż ci w ciemną pupę ! XP
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25841 dnia: Października 10, 2007, 09:30:15 pm »
Cytuj
"kurczaczek" nie gub się już więcej ! A jak nie to naddźwiękowy niebieski jeż ci w ciemną pupę ! XP
O_o
Moze jeszcze cos o gownie, unoszacym sie na powierzchni wody? ;o

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25842 dnia: Października 10, 2007, 09:32:51 pm »
Kolacji nie jadłeś ? ;p
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25843 dnia: Października 10, 2007, 09:44:10 pm »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25844 dnia: Października 10, 2007, 11:35:36 pm »
Cytuj
To zdanie trochę się sprzecza z tym co przed chwilą napisałeś. Otóż stworzono jedną z najfajniejszych postaci, a że scena jest jaka jest to już jeża wina. ;]
A doczytałeś końcowy fragment gdzie napisałem "I to, że nie ma obecnie żadnej Sonicowej gry, która by nie zawierała Voice Actingu ;/ I to, że ma lipny design." ?

A czy ty czytałeś co ja w ogóle napisałem ? Przypomnę :
Cytuj
Sonic jest chyba jedną z najgorszych postaci jaką kiedykolwiek stworzono.
To zdanie trochę się sprzecza z tym co przed chwilą napisałeś. Otóż stworzono jedną z najfajniejszych postaci, a że teraz scena jest jaka jest to już jeża wina. ;]
Napisałeś, że stworzono go jako jedną z najgorszych postaci. Ale to twoje zdanie prawdą nie było i sprzecza się nawet z tym co wyżej napisałeś, bo Sonic jak go stworzono był zajebisty a to jaki jest "obecnie" to nie ma wpływu na to jakiego go kiedyś stworzono.
Ja się gubię ? Przecież wyraźnie napisałem co mi się w nim nie podoba, ale skoro nie rozumiesz po Polsku napisze po twojemu :
Ma, "kurczaczek", chujowy dizajn i za to mnie głównie wkurwia. "kurczaczek".

Cytuj
"kurczaczek" nie gub się już więcej ! A jak nie to naddźwiękowy niebieski jeż ci w ciemną pupę ! XP
Butthurt Sonic furfag is butthurt.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25845 dnia: Października 11, 2007, 12:19:49 am »
Cytuj
Stara gwardia odeszła od kiedy utworzono Sonic Team czy jakoś tak.

Nadmienić warto, że Sonic Team jest zajebisty. Po zagraniu w The Rub Rabbits i Feel the Magic: XY/XX, nie powiem na nich złego słowa.

Do Sonica też nic nie mam, bardzo fajna postać. I raczej nie sądzę, żeby większość jego fanów miała 14 lat, skoro Sega Sonica lansowała przede wszystkim w połowie i pod koniec lat 90tych. Platformówki z Sonic'iem miały to do siebie, że były dynamiczne i przyjemnie się w nie grało, jestem daleki od powiedzenia, że rzeczony jeż to porażka. Design ma nie lepszy od Yoshi'ego, Kirby'ego, czy innych mutantów popromiennych ze stajni Nintendo hehe...

BTW. No to se napisałem newsa heh... teraz pijany jestem, napiszę go potem najwyżej...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25846 dnia: Października 11, 2007, 03:02:53 am »
W sumie dopiero teraz to zauważyłem, ale :
Cytuj
Grałem też w dwójkę, nie wiem skąd pomysł że "tylko" w AC3 jak chyba nigdzie o tym nie pisałem.
A no to bardzo przepraszam. Twoje zdanie na temat serii jest teraz w 100% poprawne, ponieważ grałeś w...HOLY SHIT ! 2 z 6-ciu części z czego obie posiadały śladową ilość fabuły ! Pomijam ofkoz Ace Combat Advance, do którego nawet Namco się nie przyznaje. Są setki innych tytułów, w które zapewne oboje graliśmy i mi się spodobały, a Tobie nie, ale nie ! Ty (jak zresztą większość użytkowników tutaj) zamiast podać mi jakieś dobre argumenty aby próbować zmienić moje zdanie na temat serii/danej części wolisz zrobić typowy Barrel Roll i ZNOWU pojechać w sumie po grze, która KIEDYŚ była dla mnie najlepszą grą pod słońcem, czyli Ace Combat 5 i w którego nie grałeś. AC2 jest miły, ale w sumie to leję na niego ciepłym moczem. Jedynie gram w niego, bo podobają mi się 2 muzyczki z plansz. I niestety nie podałeś żadnych argumentów przeciwko AC ale walnąłeś słabe "NO U !". Ja bardzo chętnie podam argumenty za Ace Combatem, ale nie czuję się teraz do tego zobowiązany skoro sam nie próbowałeś mnie przekonać na początku. Oczywiście jeśli byś chciał to teraz zrobić to proszę bardzo (czego pewnie i tak nie zrobisz, bo walniesz przewidywalne "nie będę się męczył dla jednej osoby" albo coś w tym stylu, ale może czeka mnie miła niespodzianka i w razie czego chciałbym ominąć dyskusji z atmosferą gęstą jak ołów...w razie czego odetchnij, przemyśl wszystko i zrób to na spokojnie), ale ciężko będzie mi polubić grę, która ma rozbudowany ( co się równa "miejscowo upośledzony", ale to nie tylko dla CC, ale w sumie dla wielu innych znanych gier) fanbase.
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2007, 03:03:55 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25847 dnia: Października 11, 2007, 06:58:24 am »
W sumie dopiero teraz to zauważyłem, ale :
Cytuj
Grałem też w dwójkę, nie wiem skąd pomysł że "tylko" w AC3 jak chyba nigdzie o tym nie pisałem.
A no to bardzo przepraszam. Twoje zdanie na temat serii jest teraz w 100% poprawne, ponieważ grałeś w...HOLY SHIT ! 2 z 6-ciu części z czego obie posiadały śladową ilość fabuły ! Pomijam ofkoz Ace Combat Advance, do którego nawet Namco się nie przyznaje. Są setki innych tytułów, w które zapewne oboje graliśmy i mi się spodobały, a Tobie nie, ale nie ! Ty (jak zresztą większość użytkowników tutaj) zamiast podać mi jakieś dobre argumenty aby próbować zmienić moje zdanie na temat serii/danej części wolisz zrobić typowy Barrel Roll i ZNOWU pojechać w sumie po grze, która KIEDYŚ była dla mnie najlepszą grą pod słońcem, czyli Ace Combat 5 i w którego nie grałeś. AC2 jest miły, ale w sumie to leję na niego ciepłym moczem. Jedynie gram w niego, bo podobają mi się 2 muzyczki z plansz. I niestety nie podałeś żadnych argumentów przeciwko AC ale walnąłeś słabe "NO U !". Ja bardzo chętnie podam argumenty za Ace Combatem, ale nie czuję się teraz do tego zobowiązany skoro sam nie próbowałeś mnie przekonać na początku. Oczywiście jeśli byś chciał to teraz zrobić to proszę bardzo (czego pewnie i tak nie zrobisz, bo walniesz przewidywalne "nie będę się męczył dla jednej osoby" albo coś w tym stylu, ale może czeka mnie miła niespodzianka i w razie czego chciałbym ominąć dyskusji z atmosferą gęstą jak ołów...w razie czego odetchnij, przemyśl wszystko i zrób to na spokojnie), ale ciężko będzie mi polubić grę, która ma rozbudowany ( co się równa "miejscowo upośledzony", ale to nie tylko dla CC, ale w sumie dla wielu innych znanych gier) fanbase.
Ojej, ojej, to tylko gra nie musisz podchodzić tak emocjonalnie, (tak, to jest żart). Zanim coś napiszesz przeczytaj dokładnie, czy ja pisałem o całej serii? Damn, no chyba jednak nie.... W obie gry gralem jednak dawno i nie mogę wszystkiego pamiętać, ale nie podobały mi się ze względu na gameplay, zresztą nie muszę się szerzej ci tłumaczyć zważywszy że ty nie podałeś wcześniej ani jednej rzeczy dlaczego nie podoba ci się CC, po prostu jedziesz po nim i tyle ;] (ale wymagasz tego teraz ode mnie ;]). Jesli chodzi o fanbase o którym teraz piszesz to nie wiem jak można oceniać grę na podstawie fanów, taka seria FF ma ich więcej niż Chronosaga, no ale whatever heh. Jakbyś przeczytał uważniej to co ci wcześniej napisałem, to wywnioskowałbyś że mnie nie interesuje jakie masz zdanie na temat tej i innych gier (i nie trzęse się dlatego że komuś się nie podoba heh) które lubię i możesz sobie po nich jechać, tylko o to że przyczepiłeś się do akurat do mojego zdania, co było dziecinną zagrywką bo każdy ma prawo do własnego. No nie dałeś tam emoty tak btw. Będe pisał dalej że CC (czy jakaś inna gra) mi się podoba, czy tego chcesz czy nie ;]

Jak chcesz to odpisuj ja mogę to kontynuować dalej.
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2007, 07:10:39 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25848 dnia: Października 11, 2007, 09:41:29 am »
Cytuj
anyway jaki jest wasz najwiekszy hit nadhodzacy na ps3?
hmm
-może FFXIII i Versus
-ta gierka co się obraca teren z czarnych kresek żeby ludzik mógł przejść ;]
-KH3 o ile wyjdzie na PS3, co przy obecnej tendencji do skoków z platformy na platformę nie jest takie znowu pewne
-Last Canyon
Generalnie PS3 wygląda dla mnie obecnie smutnie smutno i zapowiada się na to, że jeszcze jakiś czas będzie. Kompletnie nie rozumiem overhype'owania takich rzeczy jak Little Big Planet<Little Big Advanture lepiej by zrimejkowali ;]>, czy tym bardziej Uncharted...
Cytuj
Zresztą z SSB robi się powoli jakiś cholerny MUGEN. Jeszcze trochę a zobaczymy, że jeszcze Megaman jest w SSBB.
Megaman jeszcze nie byłby aż tak zły, wcale się nie zdziwię jak dodadzą coś w stylu Dantego czy Sory ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25849 dnia: Października 11, 2007, 12:14:36 pm »
Jesli chodzi o fanbase o którym teraz piszesz to nie wiem jak można oceniać grę na podstawie fanów, taka seria FF ma ich więcej niż Chronosaga, no ale whatever heh.
No u mnie najwidoczniej można. Zaczyna mnie wkurzać wszystko, co staje się popularne. tak było w sumie z wieloma rzeczami - Full Metal Alchemist (po tym jak kumpel mi jęczał o tym całymi dniami jakie to zajebiste i jak byłem zmuszany do słuchania openingu nieskończoną ilość razy), Japonia (weeaboo wszystkie) itp. i czasami poprostu głupio mi lubić coś, co ma w swoim kręgu takich ludzi. FF też mnie powoli zaczyna wkurzać. Jedynie SSB jakoś mnie nie wkurza, bo ich fanbase się zajebiście trolluje i jakoś mi on wisi.
Cytuj
czy tym bardziej Uncharted
SHOOTAN GAEM ! Yeah...ostatnio na PS3 ledwo wychodzi co innego niż sieczki i SHOOTAN'y z czego oba mają raczej pokazać "Hej ! Patrzcie jaka fajna grafika !" "Ale gameplay ssie..." "Spierdalaj ! Grafika jest zajebista ! ENJOY YOUR MARIO REHASH !" ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25850 dnia: Października 11, 2007, 01:56:41 pm »
Cytuj
czasami poprostu głupio mi lubić coś, co ma w swoim kręgu takich ludzi.
Pojechales Butzu O_o
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25851 dnia: Października 11, 2007, 02:22:14 pm »
Cytuj
-ta gierka co się obraca teren z czarnych kresek żeby ludzik mógł przejść ;]
Otototototototot! Zapomnailem o tym, ale faktycznie zapowiada sie zajebiscie. Bardziej-lepiej ;] niz jakies tam Uncharty, czy inne Gran Tourisma (blah!).
Cytuj
-Last Canyon
Generalnie PS3 wygląda dla mnie obecnie smutnie smutno i zapowiada się na to, że jeszcze jakiś czas będzie. Kompletnie nie rozumiem overhype'owania takich rzeczy jak Little Big Planet<Little Big Advanture lepiej by zrimejkowali ;]>, czy tym bardziej Uncharted...
Nie ma to jak w jednym zdaniu nazwac hitem Last Canyon, a w drugim czepiac sie overhype'owania LBP i Uncharted :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25852 dnia: Października 11, 2007, 03:28:16 pm »
Nie ma to jak w jednym zdaniu nazwac hitem Last Canyon, a w drugim czepiac sie overhype'owania LBP i Uncharted :P
no nie tyle "hitem" co grą z którą wiąże spore nadzieje patrząc na ICO i SoC

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25853 dnia: Października 11, 2007, 04:04:11 pm »

Cytuj
czy tym bardziej Uncharted
SHOOTAN GAEM ! Yeah...ostatnio na PS3 ledwo wychodzi co innego niż sieczki i SHOOTAN'y z czego oba mają raczej pokazać "Hej ! Patrzcie jaka fajna grafika !" "Ale gameplay ssie..." "Spierdalaj ! Grafika jest zajebista ! ENJOY YOUR MARIO REHASH !" ;/
Uncharted SHOOTANEM? O_O
Jak też był shooterem? Przecież też można było postrzelać ;/ przecież to przygodówka jest, zresztą.. przecież przyjęło się, że PS3 nie ma hitów w niecały rok po premierze, a czy PS2 miało? TTT? Fantavision? Przerażacie mnie ludzie, myślicie, że gry na nową platformę zrobią w rok? A tym bardziej jakiś mega hit?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25854 dnia: Października 11, 2007, 04:44:30 pm »
Nie zebym sie czepial, ale na X0 zrobili :P Blue Dragon, Gearsy, Kameo, PGR3, DoA 4 :P Poza GoW nie sa to jakies super-hiciory, ale gry co najmniej bardzo dobre.
A na PS3 pierwszy i jak do tej pory ostatni hit to MotorStorm, ale jak juz wczesniej w tym temacie wspominalem - swiateczny okres moze bardzo wiele w tej kwestii zmienic.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25855 dnia: Października 12, 2007, 01:30:52 pm »
Well...przesunięto datę premiery SSBB z 3 Grudnia 2007 na 10 Stycznia 2008, co znaczy, że europa dostanie go jeszcze później ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25856 dnia: Października 12, 2007, 01:37:23 pm »
much moar japan-time'ów ;]
aha jakby ktoś nie wiedział Phantom Hourglass jest przegenialny ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25857 dnia: Października 12, 2007, 01:53:41 pm »
much moar japan-time'ów ;]
Pieprzyć Japan Tiem. I want mah Super Smash Bros Bawwww ! Choć będzie mi ich później brakowało ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25858 dnia: Października 12, 2007, 09:12:16 pm »
Kaczor has been OWND. Słupki pissu spadają......


Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #25859 dnia: Października 12, 2007, 09:18:59 pm »
Yup, oglądałem. Nie spodziewałem się szczerze że tak będzie, bo wcześniej na konferencjach prasowych tak nie błyszczał (Tusk), nie mniej jednak teraz wynik był jasny.
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2007, 09:27:58 pm wysłana przez RadicalDreamer »