Wg. informacji podanych przez Square-Enix, w 2007 roku w Japonii pojawi się dziewiąta odsłona serii Dragon Quest. Będzie nosić ona podtytuł Hoshizora no Mamoribito. Gra jest tworzona przez studio Level 5, to samo które pracowało również nad poprzednią odsłoną cyklu wydaną na PS2.
Gra będzie w pełnym trójwymiarze, będzie także korzystać z dobrodziejstw Wi-Fi (4 graczy będzie mogło stworzyć team).
Komentarze (3)
Dodaj komentarz
Wpisz treść komentarza w opowiednim polu. Pamiętaj, że HTML jest niedozwolony.
Niezarejestrowani użytkownicy uzupełniają również pole autora.
Konieczna jest również weryfikacja niezalogowanych użytkowników.
Wypowiedzi obraźliwe, infantylne oraz nie na temat będą moderowane - pisząc postaraj się zwiększyć wartość dyskusji.