Dragon Quest IX zmierza na NDSa!

Wg. informacji podanych przez Square-Enix, w 2007 roku w Japonii pojawi się dziewiąta odsłona serii Dragon Quest. Będzie nosić ona podtytuł Hoshizora no Mamoribito. Gra jest tworzona przez studio Level 5, to samo które pracowało również nad poprzednią odsłoną cyklu wydaną na PS2.

Gra będzie w pełnym trójwymiarze, będzie także korzystać z dobrodziejstw Wi-Fi (4 graczy będzie mogło stworzyć team).

Komentarze (3)

Siergiej ~ 12 grudnia 2006, 21:58
"It will be done in 3D, with action-oriented battles and network options that will see up to four players teaming up." W newsie jest blad. 4 gracyz bedyie moglo stworyzc team, a nie beda brac udyial 4 teamz
Musiolik ~ 12 grudnia 2006, 23:07
dzięki, na szybko napisałem, już poprawiam
Kazumaru ~ 16 grudnia 2006, 19:31
No gra bedzie zajebista... skoro tworzy ja level 5 to pewnie bedzie to najlepsza gra jRPG na NDSa

Dodaj komentarz

Wpisz treść komentarza w opowiednim polu. Pamiętaj, że HTML jest niedozwolony.

Niezarejestrowani użytkownicy uzupełniają również pole autora.

Konieczna jest również weryfikacja niezalogowanych użytkowników.

Wypowiedzi obraźliwe, infantylne oraz nie na temat będą moderowane - pisząc postaraj się zwiększyć wartość dyskusji.